یکشنبه, ژوئن 23, 2024

به نقل از هیات تکواندو استان همدان؛ مسابقات انتخابی استعدادهای برتر بانوان در خانه تکواندو استان همدان برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد: وزن دوم نفراول:زهرا نظری(برنا) وزن سوم نفراول:یگانه عبدالملکی(ملایر) نفردوم:نازنین حیدری(ملایر) نفرسوم:ساغرهادی جوان(اسدآباد) سوم مشترک:زهرا هاشمی(بهار) وزن چهارم نفراول:هانیه زارعی(خورشیدپور) نفردوم : ساغرمحمدی(رزن) نفرسوم:مهناانصاری(هفت تیر) سوم مشترک:النازملایی(رزن) وزن پنجم نفراول:محدثه وارسته(بهار) نفردوم:میناروحی(برنا) نفرسوم:زهراعطایی(بهار) وزن ششم نفراول:نازنین فیروزی(بهار) نفردوم:زهرا وثاقتی(رزن) نفرسوم:هانیه مهرجو(رزن) سوم مشترک:سید اسماءحسینی(نهاوند) وزن هفتم نفراول:نلیسازارعی(خانه تکواندو) نفردوم:ژینادوستدار(بهار) نفرسوم:حدیث نادری(خانه تکواندو) سوم مشترک:یگانه محمودآبادی(کانون مهدیه) وزن هشتم نفراول:فاطمه بیات(برنا) نفردوم:مریم شریفی(اسدآباد) نفرسوم:هلیاقلیج خانی(خانه تکواندو( سوم مشترک:زهراجلیلی(خانه تکواندو) وزن نهم نفراول:نگین مبین فر(کارگران) نفردوم:ایلین خانجانی(خانه تکواندو) وزن دهم نفراول:محدثه مرادی(کارگران) نفردوم:انسیه کریمی(اکادمی طوفان) نفرسوم:زهرا افشاری(ملایر) نفرات اول تا سوم هروزن به اردو دعوت خواهند شد ونفرات منتخب به مسابقات کشوری راه خواهندیافت. مسئول برگزاری مسابقات نسرین نجفی از پیشکسوتان تکواندو استان همدان بود . گفتنی است استاد نیره یوسفی به عنوان بهترین داور و نازنین فیروزی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شدند .

مدت چهار ساله ریاست شهرام الله‌آبادی در هیئت تکواندو استان اصفهان به پایان رسیده و انتظار می‌رفت مجمع انتخابات این هیئت آبان‌ماه برگزار شود، ولی به دلیل آنچه دبیر هیئت از آن به عنوان همکاری نکردن اداره کل، یاد می‌کند، این انتخابات به تعویق افتاد و مشخص نیست چه زمانی برگزار خواهد شد. تعویق انتخابات دیار نصف‌جهان در حالی صورت گرفته که در ۱۵ ماه اخیر، فدراسیون تکواندو مجمع انتخاباتی هیئت‌های استانی را که زمان چهار ساله آن‌ها فرا رسیده در موعد مقرر برگزار کرده و در واقع تکواندو اصفهان اولین هیئتی است که در دوران مدیریت هادی ساعی در تکواندو، انتخابات آن به تعویق می‌افتد. دبیر هیئت تکواندو اصفهان در همین خصوص گفت: رئیس فدراسیون معتقد است که هیئت‌ها نباید وارد دوران سرپرستی شوند، بر همین اساس هم اواخر خردادماه فرآیند برگزاری مجمع را آغاز کردیم، مکاتبه ما با اداره کل در همین خصوص بی‌پاسخ ماند. بر اساس آئین‌نامه، شصت روز مانده به ابلاغ رئیس باید نام‌نویسی کاندیداها صورت بگیرد، همین موضوع باعث شد دو نامه پیگیری در ماه‌ها تیر و مردادماه به اداره کل ارسال کنیم. در نهایت به فاصله یک ماه تا پایان دوره چهار ساله رئیس، انتخابات آغاز شد، موضوعی که تعویق انتخابات را داشت.

التكنولوجيا

مجمع سالیانه و فوق العاده هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری امروز چهارشنبه 25 مردادماه با ریاست هادی ساعی رئیس فدراسیون و با حضور موعود بنیادی فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون، سید حسین عباسی رئیس کمیته استان ها و امور مجامع فدراسیون و سایر اعضای مجمع برگزار شد. در ابتدای مجمع حمید بهرامی رئیس هیات تکواندو استان ضمن خیرمقدم به حاضران گزارشی از عملکرد یکساله هیات تکواندو استان ارائه داد. در ادامه موعود بنیادی فرد مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اعلام حمایت اداره کل ازهیات های ورزشی افزود: تیم ملی تکواندو نوجوانان دختراردوی آماده سازی خود در استان چهارمحال بختیاری برگزار کرده و امیدواریم میزبان خوبی برای تیم ملی باشیم و با فراهم کردن زیرساخت ها میزبان تیم های ملی در رده های سنی مختلف خواهیم بود. رئیس فدراسیون تکواندو در این مجمع اظهار کرد: درهشت ماه گذشته شور و نشاط ایجاد شده در بین ورزشکاران استان انگیزه مضاعفی را در بین تکواندوکاران چهارمحال و بختیاری در پی داشته است. هیات تکواندو نماینده فدراسیون در استان است و با همکاری و همدلی شما موفقیت های بسیاری برای خانواده تکواندو استان به دست خواهد آمد. ساعی با بیان اینکه در سالهای گذشته مخصوصا در بخش بانوان ورزشکاران بسیاری را در اردوهای تیم ملی و مسابقات آسیایی و جهانی داشتیم، عنوان کرد: جای ورزشکاران این استان که از پتانسیل بسیار بالایی برخوردارند در مسابقات و اردوهای تیم ملی خالی است و این امر با تلاش و همدلی شما اتفاق خواهد افتاد. در پایان با رای گیری بین اعضای مجمع امیر رستمی به عنوان خزانه دار، شهرام فرجی به عنوان کارشناس خبره، مجتبی مظفری و مجید فرج زاده به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب و معرفی شدند. همچنین در پایان از روسای هیات های شهرستانی نیز تجلیل به عمل آمد.

لايف ستايل

اولین یادواره ۱۷۰ شهید بزرگوار شهر بهار با همکاری هیات تکواندو شهرستان بهار و برگزار شد . حسین همایونی رئیس هیات تکواندو این شهرستان از برگزاری این یادواره در هر سال خبر داد و افزود : شهدا قهرمانان ارزشمندی هستند که از جان شیرینشان گذشتند تا ما امروز در امنیت کامل زندگی کنیم.امروز بر ماست که به عنوان مسئول یاد و نام این عزیزان را زنده نگه داریم . دیبافر رئیس هیئت تکواندو استان همدان که در این یادواره حضور داشت ؛ اینگونه بیان کرد : ما در مجموعه هیئت تکواندو استان همدان مصمم هستیم تا برنامه یادواره از شهدا را در هر شهرستان به صورت خاص برگزار کنیم و از دست اندر کاران برگزاری این یادواره در شهرستان بهار کمال تشکر و قدر دانی را دارم . او اضافه کرد : همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند : زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست ، چراغ راه هیئت تکواندو استان همدان نیز این جمله ارزشمند حضرت آقاست و تلاش خواهیم کرد این برنامه های فرهنگی در اقصی نقاط استان همدان اجرا کنیم و از برپا کنندگان یادواره های شهدا حمایت ویژه ای خواهیم کرد. لازم به ذکر است در این یادواره از بخشی از خاطرات و زندگینامه ارزشمند شهید محمود چراغی از شهدای امنیت و ورزشکار شهر بهار توسط هم رزم ایشان حاج علی اکبر صوفعلی گفته شد تا از فداکاری های این شهید سرافراز در این مراسم ویژه تر یاد شده باشد .

لا تفوت

أحدث الأخبار

صفحه 1 از 116 1 2 116

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید

: 0