به نقل از هیات تکواندو استان مازندران، رقابت های قهرمانی دانشجویان کشور روز یکشنبه 29 مرداد ماه در شهر تبریز برگزار شد. دختران تکواندوکار مازندران با عنوان تیم دانشگاه فنی منطقه هشت با ترکیب 8 نفره در بخش کیوروگی و یک نماینده در بخش پومسه در این رویداد حاضر شد و در نهایت با کسب دو طلا، دو نقره و سه برنز موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی کشور شد و بر سکوی دوم ایستاد. هانیه حسن نژاد و معصومه رجبی مدال طلا، همتا اصغری و کوثر وردی مدال نقره، فاطیما اندرواژ، نسیم هاشم زاده و سوگند جی افزام مدال برنز مسابقات دانشجویان را بدست آوردند‌. کیانا نوری تنها نماینده در بخش پومسه قهرمان رقابتهای دانشجویان شد و بر سکوی نخست ایستاد. مطهره رضایی کلانتری به عنوان سرمربی هدایت تیم کیوروگی را به عهده داشت.

تیم ملی نوجوانان تکواندو در سوادکوه دیدار دوستانه با تکواندوکاران مازندرانی خواهد داشت تا پس از چند ماه تمرینات فشرده، سطح آمادگی تیم اعزامی به مسابقات آسیایی مورد بررسی سرمربی تیم ملی قرار گیرد.

به نقل از هیات تکواندو استان مازندران، با تصمیم فیض اله نفجم سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان جهت آنالیز و تحلیل تکواندوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا لبنان، پس از 2 ماه تمرینات فشرده دیداری دوستانه با نوجوانان لیگ برتر سوادکوه صورت گرفت.

این دیدار روز سه شنبه 31 مرداد ماه ساعت 16 در سالن ناظری شهر زیراب برگزار و همراه با مراسم تجلیل خواهد بود و علاقمندان جهت انگیزه و تشویق نوجوانان کشورمان می توانند در این دیدار حضور بهم رسانند.

گفتنی است، این برنامه از طریق صفحه مجازی هیات تکواندو استان به آدرس tkd_mazandaran به صورت زنده پخش می شود.

خروج از نسخه موبایل